• úspešnosť pri IUI

    Dobrý deň. Čaká ma už moje druhé IUI... viete mi povedať aká vysoká je úspešnosť pri takejto forme oplodnenia? Ja som po laparoskopii v poriadku, pri stimulácii clostilebgytom som mala 3 krásne folikuly, hormonálny profil mám v poriadku, nemám nadváhu, manžel má tiež spermiogram veľmi dobrý, obaja žijeme zdravo. Snažíme sa už vyše dvoch rokov a stále sa nepodarilo. Ak sa prvé IUI nepodarilo, je možné, že sa ďalšie podarí? Ďakujem. Nora

    Dobrý deň,
    áno je možné, celkovo sa doporučujú aspoň 4 cykly IUI, je to dobrá metóda ak sa predpokladá imunitná príčina neplodnosti, obchádza sa tak imunitný systém krčka maternice. Držím palce.