• laparoskopia II

    laparoskopia 27.01.2010, 10:18

    Dobrý deň chcem sa spýtať kolko stojí laparoskopický zákrok. Mám polycystický vaječník a pani doktorka ma chce poslať na laparku.viete mi poradiť?

    Odpovedá MUDr Jozef Záhumenský

    Dobrý deň,
    laparoskopia podľa rozsahu stojí okolo 2000 euro, pričom za ňu poisťovňa hradí cca. okolo 500 Euro, zbytok sa berie z platov lekárov, ktorí ju robia v podstate zadarmo.
    Pacient ak je poistený, žiaľ nedopláca nič.

    dakujem za odpoved moja známa má isť na laparku do CAR a tam od nej pítajú 240 eur aj z predoperačnním vyšetrením

    Dobrý deň,
    :) 240 Euro stálo kupírovanie uší u bradáča, našťastie sa to už nerobí. Cisársky rez u buldočka stál 350 Euro.
    Strašne lacná medicína je v tejto smutnej komunistickej krajine.