• odpoved 2

    Dobrý deň nedávno mi zistili polycystický vaječník. Doktorka mi predpísala duphaston že mám brat 15 deň cyklu.25.10 mi začala menštruácia tak som si odrátala 15 dní a uživala som 10 dní tabletku 2x denne. a do dnešného dňa som menštruáciu nedostala (8.12) čo mám robiť? bojím sa že sa mi niečo pokazí "tam" velmi bi som chcela babätko. brala som duphaston prvi krát a teraz neviem kedy si mám dať zase ked nemám cyklus. Poraďte mi prosím či mám ísť ku gyn. na vyvolanie menštruácie alebo čo mám robiť. ďakujem

    Dakukjem za odpoveď. testy som si spravila až dva odstupom týždňa a je negatívny. a ešte ma bolia vaječníky a aj maternica ked si stlačím jemne pod bruchom.

    Dobrý deň,
    navštívte gynekologa, aby ultrazvukom zistil príčinu vynechania menštruácie. Buďte trpezlivá, liečba Duphastonom je dlhodobá a stav sa upravuje postupne.