• nízke HCG

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, som v 6.týždni tehotenstva.U lekára som bola prvý krát 20.11. moje HCG bolo 395,55,potom som bola 23.11.HCG 620,8 a dnes 25.11.734,3 môj gynekolog mi nedáva veľké šance že je veľmi možný potrat.Ale keď som bola v piatok 20.11.na ultrazvuku bolo všetko v poriadku.na ultrazvuk idem ešte na budúci týždeň,ale veľmi som vystrašená s toho čo mi povedal lekar.Myslíte si,že je tam nejaká šanca??ďakujem

    Dobrý deň,
    takéto sledovanie HCG je naprostá blbosť a nezmysel, neexistujú "normálne" hodnoty.
    Iba pri podozrení na mimomaternicovú tehotnosť sa dá sledovaná HCG potvrdiť, alebo vylúčiť.
    Počkajte 10 dní, zopakuje sa ultrazvuk a uvídí sa.