• Cysta na vaječníku a budúce tehotenstvo

    , Autor: lilly2467

    Dobrý deň...tak tá prvá cysta mala 7 cm a táto druhá skoro 6 cm...a toto bola tá otázka na ktorú ste mi nevedeli odpovedať
    Chcela by som sa opýtať, v septembri mi robili punkciu cysty na ľavom vaječníku, pred dvomi týždňami som bola na kontrole a cysta je tam znovu, zas sa naplnila tak mi aspoň povedala doktorka. Takže idem teraz niekedy na laparoskopiu.
    Chcem sa teda opýtať kedy sa budeme môcť s priateľom znovu snažiť o dieťa a či t budeme mať zložitejšie ako keby som nemala tie cysty...
    Ďakujem...

    Dobrý deň,
    zrejme Vám nepraskajú folikuly, a tvoria sa cysty, alebo je možné, že sa nejedná o funkčnú cystu ale o iný problém, v každom příapde to laparoskopia vyrieši. Plodnos´t by nemala byť ohrozená.