• Rada od doktora

    , Autor: petribela

    Dobrý deň
    Chcela by som sa opýtať asi 4 mesiace po vysadení menštruácie sa snažím otehotnieť, zatiaľ neúspešne. Chcela by som sa opýtať..po vysadení antikoncepcie sa mi vrátili moje bolesti, ale veľmi silné,musím ležať v posteli v minulosti mi ofialoveli ústa aj som odpadla.Na preventívnej prehliadke mi zistili Hpv alebo hvp vírus, ale ho mám negatívny. Mala by som ísť na sono vaječníkov?či na sone mi zistia, či mám zúžené vaječníky?
    ďakujem za radu

    Dobrý deň,
    na nič nemusíte ísť, normálne žite, ak máte bolesti na začiatku menštruácie, vhodné je si dať ešte predňou 3 dni denne 1 tabletku Ibuprofenu až do konca menštruácie, bolesti budú menšie, a prípadnej tehotnosti to neškodí.