• anovulačné dni

    Dobrý deň pán doktor,
    už vyše dvoch rokov sa snažíme s manželom a bábätko po ktorom veľmi túžime. pred rokom som potratila a odvtedy mám problémy s pravidelnou menštruáciu. mešká mi aj 2 mesiace a nemám plodne dni. dá sa to napraviť nejakými vitamínmi, liekmi, hormónmi?Je možné že by môj manžel mal pomalé spermie? dá sa to nejako napraviť?napr. životosprávou? môj lekár čaká kým sa mi cyklus samovoľne upraví a zatiaľ ma vôbec nelieči... už sa začínam obávať či vlastne niekedy otehotniem...

    Dobrý deň,
    ak máte nadváhu určite musíte schudnúť, ak fajčíte musíte prestať. Vitamíny nepomáhajú. Ak máte ideálnu hmotnosť a nedarí sa otehotnieť, navštívte poradňu pre neplodné páry, kde Vám zistia dovod a navrhnú liečbu.