• anovulácia a clostilbegyt

    , Autor: pomca

    Dobrý deň, pán doktor!
    Už rok sa snažíme o dieťatko,no pri vyšetrení nepravidelnej menštruácie sa zistila anovulácia.Začali sme liečbu clostilbegytom,kde sa to pomaly začalo upravovať a vajíčko narástlo na požadovanú veľkosť.Vtedy mi bol podaný pregnyl a zatiaľ sa to nevydarilo.Nasledujuci mesiac sme clostilbegyt vynechali a vajíčko bolo zasa malé.Tak sme zasa použili clo a vajíčko narástlo,vtedy mi bol podaný znovu pregnyl a nepodarilo sa.Keď som včera absolvovala folikulometriu vajíčko ani na jednom vaječníku nebolo.Rada by som vedela ako je to možné,že keď som aj clo nebrala vajíčko síce malé(15mm) tam bolo a včera sa ukázal opak.Začala som piť alchemilku na prečistenie organizmu,može mať také účinky ona? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    alchemilka nič nesposobí, ovulácia býva nekonštantná niekedy príde, niekedy nie, vhodné je celkové endokrinologické vy metabolické vyšetrenie.