• clostylbegit

    , Autor: janulik31

    A ako mi tým clostylbegitom moja gynekologyčka poškodila, prosím Vás môžte mi bližšie odpovedať? Na základe merania teploty som otehotnela po 7 rokoch ,,normálneho radostného života a milovania,,. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak Vám niekto dá lieky bez diagnózy - diagnóza neplodnosti sa stanovuje PO ROKU SNAŽENIA, ak sa dá skor, tak liečba nie je indikovaná a každá neindikovaná liečba je škodlivá, ženy užívajúce clostyrbegyt majú zvýšené riziko rakoviny vaječníka, preto sa má dávať iba indikovane.
    S tou teplotoou sa iba stresujete. Ak sa Vám 7 rokov nedarilo, potom sú namieste iné opatrenia.