• problém znovu otehotnieť

    Dobrý deň prajem. Máme s manželom už jedno dieťa (2,8) mesačné, ktoré "vzniklo" na základe merania mojej bazálnej teplozy hneď na prvý krát. Chceli by sme druhé, a myslela som si, že to pôjde takisto rýchlo... Skúšame už 9 mesiacov a stále nič. Styk máme vpodstate len cez moje plodné dni. Už som brala aj clostylbegyt 3mesiace na otehotnenie, ako vavela moja gynekologyčka, no nič. Keby sme už dieťa spolu nemali, tak by som si myslela, že je to už teda problém, no jedno už máme, nie je až tak staré, ani ja (mám 33rokov) a manžel m29. Čo mám robiť? Čo nás čaká? Prosím Vás dajte nám odpoveď. Ďakujem. Jana.

    Dobrý deň,
    gratulujem, moja dcéra nevznikla na základe merania žiadnych teplot ale na základe normálneho radostného života a lásky.
    Nechápem, kto Vám dal clostyrbegyt ale samozrejme Vám poškodil.
    Rok musíte skúšať bez liekov hlavne normálne žiť a milovať sa. Žiadne lieky nezvýšia šancu na otehotnenie prvé dva roky snahy.ˇ
    Zdravý životný štýl, šport, ideálna hmotnosť a optimizmus.