• pregnyl a výsledok TT

    Dobrý deň pán doktor,
    chcela by som sa poďakovať, že sa nám venujete, ste super. Môžete mi prosím poradiť, na 13. deň cyklu mi boli pichnuté 2 ampulky pregnylu, dnes je 31. deň cyklu, spravila som si TT, ktorý mi do 3 minút ukázal len 1 čiarku, ale asi tak do 4-5 mi ukázal aj druhú slabšiu. Myslíte, že by to mohol byť ešte pregnyl, alebo že to bolo tým, že to bolo po tretej minúte? Má zmysel pre mňa robiť test ešte raz, alebo mám ešte počkať? Nedarí sa nám už rok a pol, a viac ako to, ma ubíja to čakanie na výsledok. Všetky výsledky máme OK, užívala som tento cyklus aj clostilbegyt. Ďakujem

    Dobrý deň,
    može to byť ešte pregnylom, nič iné Vám neporadím, ako počkať týždeň a test zopakovať, mal by byť už jasne pozitívny, ak ste tehotná.