• Stale nic :(

    Dobrý den..ja a moj manžel sa snažime otehotniet už 9 mesiacov no stale sa nam nedari...velmi tužime po babatku no stale nic...Myslite si , že problem može byt v tom že mam nadvahu? Myslite si že by som mala navstivit s manželom svojho gynekologa a poradit sa ? ta predstava že nebudem moct mat deticky ma desi a som s toho strasne smutna...Vopred vam velmi pekne dakujem za odpoved a prajem krasny den...michaela

    Dobrý deň,
    nadváha je najčastejšia príčina neplodnosti. Ak zhodíte na svoju ideálnu hmotnosť, otehotniete.
    Návšteva gynekológa nie je potrebná, povie Vám to isté.