• Kedy asi bola ovulacia?

    Dobry den, snazime sa s manzelom o babatko a par mesiacov sa nam nedari. Nemeriam si ani teplotu ani nic. Len tento mesiac som si vsimla tieto veci. Moj cyklus mava 26 dni, na 13 den vecer ma bolel lavy vajecnik, mala som dost hlienu a pocit evidentneho mokra, manzela vsak enbolo :-))) a tak sme sa snazili par hodin na to, ked som uz bolesti necitila. takze som mala pocit, ze ovulacia bola na 13 den ( zda sa? ) no ale na 14 ty den som mala nafuknute brucho a bolelo ma jemne vsetko, nemala som vsak uz vobec tolko hlienu. Tak podla vas, ovulacia v tomto pripade nastala na 13 ci 14 den? a aka je sanca otehotniet v takom case, ako sme sa snazili my. Pretoze niekto vravi, ze najvacsia sanca je, ak si uz spermie pockaju na vajicko dnu a druhi, ze ak je uz vajicko na ceste, tak ak ho vtedy ...zastihnu...Dakujem

    Dobrý deň,
    to sa nedá určiť lebo niektoré príznaky robia hormonálne zmeny pred ovuláciou, iné príznaky samotná ovulácia a ďalšie príznaky sú hormonálne zmeny po ovulácii.
    Je to však úplne jedno, lebo vy určite sexujete s radosťou a láskou a nie ako stroje presne 13. deň.