• ATB, Mykoza, otehotnenie

    , Autor: brony

    Dobry den pan doktor,
    rada by som Vas poprosila o radu. Za minuly rok som bola nutena zobrat velku davku antibiotik, spolu to bolo celkom 10 x. To jesttakmer kazdy mesiac. Boli hlavne sirokospektralne aj Penicilin. Mala som problemy s hrdlom. Naststatie tie boli zazehnane. Avsak sa mi objavila mykoza v posve, ale teraz sa jej nedokazem zbavit ... mesiac co mesiac sa mi po pelieceni vracia. myslite si ze je mozne ze sa stala chronikou a nikdy sa jej uz nezbavim? Robi mi to problemy prave preto, lebo cheme s priatelom dieta, a pri takomto probleme sa s nim ani nemozem poriadne milovat, ked a mi stale a stale vracaju. Sme uz obaja z toho unaveni. Vzdy ked mam mykozu, mame kondom a partner bol prelieceni tiez. ozem vobec otehotniet niekdy pan doktor? Strsne ma to trapi, mam 29 velmi tuzim po dietati s priatelom. Preklinam tie antibiotika ze mi ich museli vzdy nasadit, ale zevraj to bolo nutne, inak by som prisla o mandle...mam nsadenu liecmi Sporanox ale tazko sa mi tej mykozy zbavuje aj tak ...vrcia sa sice v menej intenzivnej forme ale vracia. Co mi prosim poradite, mam dbat viac na zdravy sposob zivota, a telo nadobudne predoslu imunitu spat alebo som uz odkazana n cely zivot trpiet mykozami? Dakujem velmi pekne, som rada ze existuje taketo forum poradna pre zeny a ze je velmi flexibilna :) Vela uspechov!

    Dobrý deň,
    noste iba bavlnenú spodnú bielizeň
    jedzte veľa živých jogurtov
    používajte intímne mydlo (Dove intimissimo alebo niečo na ten sposob)
    nerobte si výplachy pošvy
    kúpte si dve balenia Canesten vaginálny krém a obe využívajte, potom si kúpte Lactovag čípky a využívajte ich.
    Malo by sa to výrazne zlepšiť a potom otehotniete.