• Otehotnenie HPV

    Dobry den,
    prosim Vas pan doktor, ma pritomnost virusu HPV v tele nejaky negativny vplyv na otehotnenie? Okrem toho som v poslednej dobe prekonala hnisavu anginu a liecila som sa ATB, takze som ste dostala aj mykozy... teraz sa liecim, mam nasadenu liecbu. Pred nou sme sa s priatelom snazili o babo, bojim a ze to m nejaky negativny vplyv na oznost otehotnenia. Viete mi prosim poradit, co robit aby sa sane zvysili? Aj ked sme to skusali iba 4 krat ..ale obava tam je. Mam HPv a obcas aj tie mykozy a tapia...su to vazne dovody na to ze by som mohla mat probelmy s otehotnenim? Dakujem velmi pekne (cytologiu am 2-3). pekny den

    Dobrý deň,
    vzhľadom k tomu, že až 60% mladých ľudí mi HPV v tele a množíme sa ako divý tak
    1. stanovovanie HPV je nezmysel a kravina a mali by si to hradiť ľudia alebo ich hlúpi dkotori
    2. Vaše vedomie, že máte HPV Vám znižuje kvalitu života a nijako nepvlýva na Vašu plodnosť ani na akékoľvek medicínske postupy

    Takže to skúšajte a nijako sa nepozorujte.