• Cystana vaječníku

    , Autor: lilly2467

    Dobrý deň...
    Chcem sa opýtať.. Zistili mi cystu na ľavom vaječníku(7 cm) a idem na jej odstránenie,ešte ale neviem kedy.Chcem sa opýtať či môžem počas tohto obdobia čo ju ešte mám otehotnieť alebo sa to nedá.A ak náhodou by som otehotnela môže jej odstránenie niečo urobiť tomu plodu?

    Dobrý deň,
    ak máte problém, ktorý je potreba chirurgicky riešiť, bolo by vrcholne nezodpovedné otehotnieť. Používajte antikoncepciu, až do úplného vyriešenia cysty.