• clostyrbegyt

    dobry den pan doktor,
    chcem sa opytat ze teda clostyrbegyt na ovulaciu moze byt pouzity pri akejlkolvek pricine neovulacie uz ci je pricinou obezita ,hormony alebo nieco ine? a ake su vedlajsie ucinky? dakujem pan doktor

    Dobrý deň,
    clostyrbegit je štandardná liečba, ktorá nerieši príčinu ale občas pomože, pretože vyvolá ovuláciu aj u žien, ktoré ju nemajú z roznych príčin. Samozrejme najlepšie je však riešiť dovod anovulácie - vtedy sú výsledky najlepšie.