• prosba

    dobry den,chcem sa spytat mam cystu na lavom vajickovode blizko vajicka a brala som injekcie a nepomohli tak ze by mala nastupit laparoskopia,kamoski ma odhovaraju ze ked chcemem babo ze to je nebespecne aky mate vy natonazor ako odbornik,o babo sa snazime s mensou prestavkou skoro dva roky a obidvaja sme po zdravotnej stranke ok az na tu moju cystu.a este mozno podstatna vec ze som dva krat potratila hned na samom zaciatku cize este neviem v ktorom tyzdi alebo tak nijak uzatvorili to ako mikropotrat v casnom stadiu s podozrenim na mimomaternicove tehot.a moj gynekolog to tiez dava do viny tej cyste budem rada ked mi poradite vy ako odbornik dakujem

    Dobrý deň,
    cysta na vajíčkovode býva extrémne zriedkavá, skor ide o cystu na vaječníku, alebo tzv. parovariálnu cystu.
    Ak sa Vám nedarí otehotnieť, je možné spojiť laparoskopiu aj s diagnostikou neplodnosti, a overením priechodnosti vajcovodov.