• Navstivit psychologa ked sa nedari?

    Pan doktor, mozno to nie je priamo otazka na Vas, ale stretli ste sa uz s tym, ze zene, ktora chce strasne dieta a nedari sa, tak trochu preskoci? My sa snazime o babo a ja si kupujem detske vecicky ak nejake uvidim, lebo sa oplatia dopredu, je to normalne? Sestra uz na mna pozera ako na nenormalnu, mne to pomaha vypnit si zatial neuspesne cakanie niecim pozitivnym a nedepkovat sa...pekny den.

    Dobrý deň,
    áno. Rozmnožovací pud je najsilnejším pudom a jeho nenaplnenie je veľmi ťažkou frustráciou. Každý si ju rieši inak, jeden navštevuje lekára a dotuje IVF centrá peniazmi iný si kúpi psa a ďalší nakupuje vecičky pre očakávaného potomka.
    Psychológ može v tomto prípade veľmi pomocť.