• Tehotensk test a injekcia

    , Autor: matula028

    Dobrý den pan doktor, mam na vas malu otazocku.Som akurat v priprave na IVF v 21den cyklu mi bola pichnuta iniekcia DECAPEPTYL a že mi MS može prist skôr alebo že mi bude meškat,no ja som troch zenpokojena lebo MS mi už meška 7den je to normale? a ešte sa chcem opytat či môže ta injek.DECAPEPTYL ovplivnit vysledok teh.test ? mne už 2ve teh.testi vyš pozit a mam naliate prsia a mierne bolesti v podbrušku tak ako by som mala kaA26ždu chvilu dostat MS. dakujem

    Dobrý deň,
    ak Vám podali iba decapeptyl, tak nemáte čo mať pozitívny test, je možné, že ste tehotná, ale ak vám podali lieky na priame vyvolanie ovulácie, tak može byť test pozitívny. Vhodné je vyšetrenie.