• organizmus /bacili

    Pekný den ja mam otázku ja sa snažim s manželom o dieťa skoro 3 roky mne bolo zistene PCO , bola som na laproskopiu, a kedže sa mi nedarilo tak sme skúšali tabletkami glostybekyt,lenže ani po tych tabletkov sa mi nedarilo tak doktor chce vyskúšať liečbu s metforminom ,bola som na endokrinologicke vyšetrenia a boli dobre nenašla ani štitnu žľazu a ani cukrovku ale kedže len endokrinologicka smie predpisať tabletky ktore chce môj doktor vyškúšať tak doktor poprosil endokrinologicku aby mi tie tabletky predpisala tie tabletky sa volaju SIOFOR
    ,,,, lenže môj manžel ma tiež problem ma slabšie spermie a pod 20 mil už sa dlho lieči na začiatku mu doktor predpisal proviron a koenzym Q10 po tych sa mu zlepšilo o 50 percen mam nad 35 mil aj hustota aj počet sa mu zlepšilo tak mu znovu predpisal druhe tabletky UNDESTOR TESTOCAPS 40MG,VITAMIN E200-ZENTIVA. leenže po tych sa mu znovu zhoršilo ako na začiatku tak mu predpisal ine tabletky TAMOXIFEN ebewe stale ich berie (((,,,,,,,,podotykam môj manžel nepije a ani nefajči preto si myslim že ten jeho stav može súvisieť a stym že často byvy chory, kašle zle sa mu dych aned prechladne a može s toho mať ten problem na tuto otázku sa chcem opytať čoi to može súvisieť kedže si si ja i´ba myslim trak som mu zakúpila znovu tie vitaminy KONZYM Q vit E + selen a každy den mu davam actimel,,,,,,,,,,)))) pekny den

    Dobrý deň,
    metformin je dobrá alternatíva na liečbu PCO samozrejme je potrebná ideálna hmotnosť. Uvedené vitamíny možu zlepšiť stav spermi manžela.