• Predcasny porod, kedy po nom znova otehotniet

    Dobry den pan doktor, dakujem velmi pekne za predchadzajucu odpoved, este by som sa chcela opytat, kedy sa odporuca po predcasnom porode znova otehotniet, aby som mala co najmensie riziko znova predcasneho porodu. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    neexistuje závislosť medzi intervalom od porodu a rizikom opakovania predčasného porodu. Iba ak ste rodila cisárskym rezom, potom je potreba počkať rok s otehotnením.