• Skiznica

    , Autor: Sisa1111111

    Dobrý deň..pred 3 mes som vaginálne rodila..Nedávno som si všimla na konci vagíny za krokom smerom k hrádzi akoby oddelený kúsok sliznice od ostatnej vyzerá to ako ružový výbežok ktorý má tak 1 cm..pred pôrodom tam nebol..co to môže byť?

    Dobrý deň,
    pri pôrode sa viac potrhá panenská blana, niekedy až tak, že kúsky vejú do priestoru akoby odchlípená sliznica. Nič nehrozí, ak Vám to kozmeticky vadí, dá sa to chirurgicky upraviť.