• Ivka0

    Dobrý deň pán doktor. Chcem sa opýtať. V nedeľu o 18:30 mi začala odtekat plodova voda sla som hneď do nemocnici. Únik plodovej vody pokračoval A vzali ma na príjem. Po sledovaní mňa aj babetka mi dnes dali vyvolávacia tabletku a voda sa mi opäť spustila ako zistím ze už mi odtiekla úplne. A dnes 8.8.2023 mam termín. A som otvorena na 3 cm.je možné že porodim dnes ?

    Dobrý deň,
    pri odtoku plodovej vody asi u 80% žien nastane pôrod do 24 hodín. U ostatných sa odporúča podávať lieky na vyvolanie pôrodu, ak sú ženy blízko termínu, predpokladám, že už ste po pôrode.