• kandidoza v 41tt

    Dobrý deň,viem,že som tu už písala,ale mám problém.Už pár dní ma svrbelo dole pod bruškom ako je prvá rana po sekcii,avšak som to pripisovala holeniu,že mi chlpky vyrastajú,tak svrbia.Včera to už bolo dosť neznesiteľné,tak som zobrala zrkadielko,lebo inak si tam pre bruško nevidím a zbadala som tam až fialové fľaky.
    Dnes som mala poradnu u môjho dr.ten ma poslal ku kožnej dr. tá stanovila diagnozu B37.2 kandidoza,dala mi kremy imazol,ale vraj to má byť komplikácia pri cisárskom reze,vraj by sa to rezať nemalo.Lenže ja mám v pondelok ísť na príjem do nemocnice(ak dovtedy neporodím) na cisársky rez.Aké komplikácie môžem očakávať?Musím rodiť SC kôli ortopedickým problémom :(

    Dobrý deň,
    ak je koža zapálená v oblasti operačného poľa, naozaj može by´t s tým problém, závisí na stupni zápalu. Dá sa tomu predís´t tak, že sa spraví rez pozdĺžny od pupku dole, ale musel by som vidieť ten zápal, ako vyzerá.