Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,949 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • problémy po nastrihnutí

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň pán doktor,o týždeň už budem 6mesiacov po porode a moje problemy spočívaju vtom,mala som nastrihnutie hradze,rodila som prirodzene malá mala 3870g,2mesiace som si nevedela sadnuť po porode,hned po sestonedeli som dostala menstruaciu,chcem sa opytať na neestetický vzhlad,pri vchode do pošvy tam mám ešte stale také akokeby kus mäsa,nedá sa s tým niečo robiť?len prosím vás neposielajte ma na neaké zásahy..a po tom nástrihu sa mi pošva nezvrastla až tak,proste mi ostal aj väčší vchod do pošvy,smerom ku konečníku,nevyzerá celkovo pekne..môže zato aj porodník ktorý ma tak asi blbo zašil,alebo neskoro?može to s tym súvisieť?malú som len čo tlačila tak presne 45min.atd..2otazka-zdá sa mi že už neudržím tolko aj moč ako predtým,chodím castejšie na malú potrebu,a další problem teraz som 3dni pred mentruaciou a mam taký pravdepodobne výtok ako voda,riedky,bez zapachu,zafarbenia,môže to súvisieť tiež s tym?musím použivať intimky..je mi to dosť toto všetko neprijemne..na kontrole po šestonedelí som bola údajne OK...Dakujem krásne za odpovede

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  chcete pomocť a nemám Vás poslať na zásahy.
  Skúste si kúpiť čípky cicatridina, tieto zlepšujú hojenie, užívajte ich istý čas a uvidíte, ak sa nález nezlepší, je potrebné vyšetrenie a úprava.