• krcok

    Dobry den. Pri porode mi bol sity krcok maternice. Zaujima ma ze preco sa musel sit? Je normalne ze sa krcok pri porode roztrhne alebo bol zle vedeny porod,je to tym ze som tlacila a este som nebola otvorena? Kedze som bola otvorena na 8 cm a sla som rodit ani doktorka necakala na 10 cm. Je toto normalny postup,alebo sa ma cakat az ked bude zena na 10 cm otvorena.Dakujem

    Dobrý deň,
    nebol som pri Vašom porode a krčok sa može roztrhnúť aj z iných príčin, nielen kvoli neotvorenej bránke, preto sa k tomu nemožem vyjadriť.