• interupcia

    Dobry den,
    vcera som podstupila interupciu v 8. tyzdni tehotenstva a chcem sa opytat na odporucania po zakroku.
    Totiz, nenachadzam sa na Slovensku, ani sa nemam moznost v najblizsich mesiacoch dostavit a v krajine, v ktorej sa nachadzam su tieto ukony naozaj velmi bezne ale nedokazem odhadnut, nakolko su vsetky metody nutne ci spravne.
    Pred samotnym vykonom som presla gynekologickym vysetrenim, kde az na trochu zvacseny vajecnik nenasli ziadny problem ( ten vraj treba pozorovat). Potom nasledovali infuzne podane 2 davky Tinidazol, 3krat priamo dezinfekcia vaginy a v den zakroku aj analneho otvoru. Hned po zakroku som sla domov.
    Problem ale je, ze teraz mi odporucaju este 3 dni chodit na dalsie protizapalove liecenie. Dnes som tam aj bola a dostala som dalsie tri flasky infuzie, kde bol Fleroxacin a Ornidazole ale hlavne vela glukozy. Problem ani tak nevidim v tom ze to nemalo stoji ako v tom, ze musim dojst do nemoznice a je pomerne chladno a potom potrebujem slapat na 6. poschodie, co citim ze mi tak skoro po zakroku nepomaha. Na internete som hlavne nasla ze tyzden po je vhodne ostat v klude. Okrem toho mi tu odporucili 3 dni sa vobec nesprchovat, co mi tiez pride trochu zvlastne.
    Takze sa chcem opytat, ci je toto este nutne doabsolvovat alebo staci prist na to Sono po 10 dnoch, na ktore samozrejme pojdem, a ci mate nejake ine odporucania.

    Dakujem za skoru odpoved.

    Dobrý deň,
    toto je celé zvláštne, dávajú Vám antibiotioká, naozaj nerozumiem ich postupom. Aj infúzie sú divné. Tieto postupy u nás nie sú bežné.