• Cisársky rez kvôli operácii očí?

    Milý p.Doktor, chcela by som sa spýtať na Váš názor, či laserová operácia očí pred 4 rokmi je dôvod na cisársky rez? Svoje prvé dieťa som porodila cisárskym, lebo lekári mi to tak odporučili, ale stále som mala pocit, že to hovorili nejednoznačne, poradili mi to "len pre každý prípad" a nechávali finálne rozhodnutie na mňa. Sekciu som neznášala dobre, hlavne mi vadilo, že som sa v prvých dňoch nemohla o bábo starať a bola som nevládna. Veľmi rada by som teraz rodila prirodzene, ale nechcem si ohroziť zrak. Ďakujem za názor.

    Dobrý deň,
    indikáciu MUSÍ NAPiSAŤ OČNÝ lekár. Ale príde mi to ako naprostý nezmysel, ak Vám už raz robili kvoli tomu cisársky rez, aby ste teraz rodila normálne, kocúrkovo.