• pomoc pri porode

    Dobry den pan dotkor, chcela by som vediet, ako sa snazite pomoct pacientkam pri spontannom porode pri tlmeni bolesti. Caka ma druhy porod, vsetko je OK, nie je dovod na cisarsky,ale problem je v tom, ze pri prvom porode som mala neuveritelne bolesti a naozaj by som to nechcela zaazit znovu. Lekari v nasej porodnici sa vsak riadia heslom, ze zena si to musi odtrpiet,ze je to prirodzene, takze nie su za akekolvek tlmenie bolesti, ani za epidural....../aj pri prvom porode som ziadala enjaku pomoc, ked som to uz nemohla vydrzat a odpoved bola....ALe, mamicka, vydrzime...!!!!/Poradte mi, co si mam ziadat, aby bol ten zaitok prijemny a nie traumatizujuci....Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    pre mňa je každá bolesť a utrpenie neprirodzené a neprijateľné, preto vždy pacientkam v každom štádiu pomáhame pri bolesti. Máme celú škálu prostriedkov, faramkologických aj nefarmakologických.
    Vyhľadajte porodnicu, kde Vám pomožu, prípadne sa dohodnite priamo s niektorým z porodníkov.