• hemeroidy

    Dobry den
    Chcela by som sa spytat , som tyzden po porode a mam velke bolesti pri stolici, mam vycnievajuci hemeroid asi 2 cm, prosim neviet mi nieco poradit na zmiernenie bolesti ? uzivam glycerinove capiky na zmakcenie stolice ale zatial velmi nezabrali a vzdy mam strach ked mam ist na wc. Dakujem pekne za radu

    Dobrý deň,
    vhodná je masť Dobexyl alebo Factu, masťou si premazávajte konečník niekoľko krát denne, dobré sú aj studené sprchy.
    Kúpte si kúpiť duphalac sirup.