• problemy so stolicou - velka bolest

    Dobry den pan doktor,,som skoro mesiac po porode,,mala som nastirhnutie hradze,,,3 tyzdne som chodila sice zapecena na wc,,ale nemala som ziaden problem obcas som si dala glicerinovy cipok,,ale po 3 tyzdnoch,,som mala velky problem so stolicou,,akoby zo mna vychadzali noze,,bolelo to ako ked ma nastihli pri porode,,nemohla som si nieco narusit ak som trochu viac potlacila stolicu??mohla by som si to miesto v okoli konecnika natierat nejakou mastou,,alebo brat nejake kvapky aj pocas kojenia??dakujem

    Dobrý deň,
    skúste si kúpiť Duphalac (Lactulosa) na zmeknutie stolice. Možete mať hemeroidy, tieto bývajú veľmi bolestivé. Ak by sa na stollici objavila krv navštívte lekára.