• jazva po cisarskom

    Dobry den, pan doktor
    Cakam svoje 3 babatko, predchadzajuce 2 tehotnosti boli ukoncene cisarskym rezom. Doktor mi povedal, ze ak chceme mozeme mat tretie dieta. Cele tehotenstvo prebieha bez problemov. Bola som vsak v rizikovej poradni dohodnut sa ohladom sterilizacie, ktoru by som mala podstupit a doktor prevratil ocami, ze to bude pre lekara velmi narocne robit treti cisarsky, ze kto vie aka je jazva a jednoducho, ze tomu kolegovi vobec nezavidi. Chcela som sa teda spytat, ci je to naozaj az tak strasne, ci mozno cakat nejake komplikacie, alebo jednoducho jemu samotnemu by sa do toho nechcelo... som z toho nestastna.

    Dobrý deň,
    všetko závisí ako sa Vám to zhojilo, ale v súčasnej dobe už tretí cisársky rez nie je žiadna zvláštnosť a operácie v naprostej vačšine prebiehajú nekomplikovane, je chybou, že Vás nejaký nedouk zbytočne straší.
    Ja som už robil 5. cisársky rez u jednej pacientky, a šlo to, ale samozrejme to nedoporučujem.