• Jazva po cisarskom reze

    Dobry večer je to normalne že mi z jazvy vytiekla taka žlto orandžova tekutina? Zajtra mam isť vybrať stehy ale mam pocit že ich tam ešte nechaju jazva vyzera ako by sa nehojila a otvarala na jednej strane mi išla pred par dnami krv a teraz táto tekutina a v krvy mam zapal ale nevedia čo to nemože byť z urologicke strany pretože mam stent a boli ma pri močený

    Dobrý deň,
    výtok z rany môže byť známkou infekcie rany, najmä ak máte v krvi zvýšené zápalové parametre. Je potrebné ranu dôkladne prezrieť a prípadne aj ošetriť.