• nemocnica

    dobry den pan doktor.som z noveho mesta nad vahom.takze porodnicu mam bud v piestanoch,alebo v trencine.je mozne,ze ked som mala vysetrenia v piestanoch co sa tyka aj ctg aby som sla rodit do trencina?alebo musim najskor navstivit tu porodnicu?neviem sa rozhodnut kam ist rodit.dakujem

    Dobrý deň,
    keďže poznám chlapcov z Trenčína určite by som išiel tam :)
    Ale inak je to na Vás, kde sa Vám viac páči, alebo kam to máte bližšie.