• Zakalena plodova voda

    dobrý den pan doktor chcela by som sa opytat na vas nazor tu je moja otazka v 20_tom tyzdni tehotenstva mi moja gynekologicka zistila ze mam zakalenu plodovu vodu ale inde som sa docitala ze zakalena plodova voda sa da zistit len pri amniocenteze alebo pri porode teraz som v 27-mom tyzdi ale od vtedy mi utrazvuk lekarka nerobila takze neviem ako to je. co nato poviete vy da sa to zystit z ultrazvuku alebo nie dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    je to celé úplny nezmysel, to som ešte skutočne nezažil.
    1. skalená plodová voda v 20 týždni neexistuje iba ak by plod odumrel, čo samozrejme nie je Váš prípad, ultrazvukom bola isto akcia prítomnáý
    2. skalená plodová voda sa NEDA POZNAŤ ULTRAZVUKOM

    Ak Vám to naozaj povedala a nič neriešila, je načase zmeniť lekára.