• Tehotenstvo a unik mocu

    Dobry den. Pocas posledneho mesiaca tehotenstva, ma vytrapil unikajuci moc. Vtedy som dufala, ze tento problem po porode zmizne, ale napriek tomu ma trapi dalej, aj ked som uz 5 tyzdnov po porode. Nemam ziadne bolesti, vsetko je v najlepsom poriadku, dokonca mam pocit, ze "zotavenie" bolo rychlejsie ako po prvom porode. Tak mi prosim poradte, pretoze je to pre mna naozaj velmi neprijemne. Dakujem.

    Dobrý deň,
    tento problém je veľmi častý a zvykne sa upraviť sám do roka.
    Nájdite si na internete Kegelove cviky a cvičte denne. Ak by do pol roka nebolo zlepšenie, potrebné je urogynekologické vyšetrenie.