• ustipnutie

    Dobry den, moja otazka mozno znie trosku zvlastne, ale zaujimalo by ma ked mna ako tehotnu v 35tt ustipne komar, mravec alebo nebodaj vcela, ci to prejde aj na dieta a ake to bude mat dosledky na zdravie obidvoch. Ideme na mensi rodinny vylet k jazeru a ani neviem ci mozem pouzit repelent. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    nepoznám tehotnú ktorý by počas tehotnosti niečo neštiplo a nebudete mi veriť skoro každá porodí zdravé dieťa. Sosák komára je dlhý asi 4 mm a k plodu sa nedostane.