• nechcene tehotenstvo

    chcem sa opytat na skutocnost ktoru som citala v jednom casopise ja skutocne pravda ze sa zena moze spolahnut ze neotehotnie ked nedojde k vyronu semena priamo do posvy ale mimo nej? napr. ked semeno zostane na brusku partnerky??

    Dobrý deň,
    na to aby žena otehotnela musia sa spermie dostať do pošvy. Niekedy chlap vylučuje spermie aj mimo orgazmus, preto prerušovaná súlož nie je veľmi spoľahlivá.