• potraty

    Chcela by som vedieť po akom čase sa môžme s manželom snažiť o bábetko lebo som po potrate.Čistenie mi robili 24.6. prvý krát,a druhý krát 30.7. lebo som stále krvácala a na ultrazvuku mi doktor zistil že tam ešte niečo ostalo.že zbytky plodového vajca.A ešte som nenapýsala že to bol môj 4 potrat. Po troch sa mi narodila dcérka tá má 3 roky.Chceli sme už druhé ale ako vidím nebude to bez problémov.Boli sme s manželom na rôznych vyšetreniach všetko bolo v poriadku ja nechápem prečo.S dcérkou som pritom mala bezproblémové tehotenstvo.Ďakujem ak sa mi dá niejako pomôcť budem rada.

    Dobrý deň,
    určite by som Vám doporučil pred otehotnením podrobné vyšetrenie vrátane genetiky a krvných testov na poruchy zrážania a prípadne antifosfolipidový syndróm. Po potrate sa doporučuje počkť 3-6 mesiacov.