• nevoľnosti -ako na ne?

    Dobrý deň pán doktor. Som asi v 8tt, k lekárovy sa chystám až o týžeň. Najviac ma trápia momentálne celodenné nevolnosti. Chcem sa spýtať, Vy predpisujete nejaké lieky na ne? Kamarátka zo zahraničia mi písala, že dostala liek AVOMINE - 25mg Promethazine theoclate úč. látka. V minulom tehotenstve som dostala čípky Torrecan, ale aj na nich píšu, že som neodporúčajú pre tehotné, takže dlhodobo asi nie sú vhodné. Viete mi prosím Vás niečo odporučiť? Ďakujem za odpoveď a želám pekný deň.

    Dobrý deň,
    dávame čípky Torecan, sú bezpečné. Doporučujem požívať jedlo v malých množstvách a jesť ľahko stráviteľné potraviny (jogurty). Niektorým pacientkam pomáha kola v malých dávkach. Proti nevoľnosti sú aj nejaké prírodné produkty zo zázvoru.