• bolesti a napnute brusko

    dobry den.s partnerom sa prvy mesiac pokusame o babatko,zacali sme 9den od prveho dna menstruacie. avsak po dalsich 3dnoch som v podbrusku citila zopar krat nieco ako pichnutie,taka bodava,ale nie silna bolest.od toho dna citim napnute brucho,pocit ako pred menstruaciou, pri vacsej fyzickej namahe pobolieva.ale opat to nie je silna bolest, taka skor tlmena.zacala som castejsie behat na wc,ale nutkanie nie je spojene ani s bolestou,ani s palenim. je takato reakcia prirodzena? menzes mam dostat az o 10dni ,myslim ze tehotenstvom to nie je, taketo prejavy by boli az prilis skoro a v mojich predchadzajucich dvoch tehotenstvach neboli vobec ziadne priznaky az do 2mesiaca.
    vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia Vám neporadím, je možné, že máte zápal močových ciest, bolo by vhodné vyšetriť Vás a eventuálne Vám vyšetriť aj moč.