• PN po potrate

    Dobry den prajem .Chcela by som sa Vas opytat pan doktor na dlžku PN po kyretži.Dňa 15.07.2008 som mala urobenu kyretáž pre mrtvý plod v 13 tyzdni tehotenstva a po zakroku mi lekar povedal ze maju podozrenie na molu. Dna 20.07 2008 mi nasadili ATB-Ciphin 500 doma som mala zvysene tel.teploty a tak sa chcem opytat ako dlho mozem zostat na PN. Chcela by som zostat na PN tolko kolko sa len da vzhladom nato ze v praci moj nastup nieje nevyhnutný a potrebujem sa z toho dostat aj psychicky.Dakujem za odpoved .

    Dobrý deň,
    netuším, všetko závisí na tom, ako sa dohodnete s lekárom a či máte nejaké komplikácie. Po nekomplikovanom potrate ja osobne PN nedávam.