• nechtova pliesen

    Dobry vecer,
    pan doktor, chcela by som sa spytat, mam na rukach nechtovu pliesen, na koznom mi predpisali loceryl lak, mozem tento lak pouzivat aj ked kojim? Pytala som sa na koznom, lekar vravel, ze ano, ale na letaku pisu, ze neodporucaju...

    Vopred Vam velmi pekne dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    firmy sa vždy chránia a uvádzajú, že sa pri kojení a tehotnosti lieky nesmú užívať. Lak účinkuje prevažne lokálne takže nešskodí.