• Kostrc

    dobry den,

    chcem sa opytat, ci moze mat tehotenstvo vplyv na bolest kostrce....cim to moze byt, ze ma boli?...mam sedave zamestnanie....snazim sa striedat sedenie so statim...ale ani jedno nevydrzim dlho....dnes zacinam 20 tyzden...dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    v tehotnosti sa prostredníctvom hormónu relaxín uvoľňuje panvový kruh a žena má bolesti v celej panve aj v kostrči. Je to normálne a nijako Vás to neohrozuje.