• biotta breuss

    Dobry den,mam na vas otazku,ci mozem pit zeleninovu stavu biotta breuss...som 35tt cii nemoze mne alebo babetku ublizit neako tento bio vyrobok. viem ze to piju pacienti chory na onkologicke ochorenia...dostala som sa k tymto vyrobkom cez jednu znamu.
    Dakujem za vasu skoru odpoved...

    Dobrý deň
    kniha Rudolfa Breusse "Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky", pojednáva o tomto výrobku. Už ako názov horoví, ide o humbug.
    Avšak ak to obsahuje, to čo sa o tom píše, nemalo by to uškodiť plodu, na druhej strane, nikto Vám negarantuje, že to obsahuje látky, ktoré sú na obale popísané.