• bolestiva ovulacia

    Dobry vecer pan doktor, chcem sa Vas opytat ci je podla Vas v poriadku ,ze od 16 dna cyklu krvacam nie velmi ale mam aj bolesti ako pri menstruacii. Trva to uz 4 dni.NO MENSTRUACIU MAM MAT AZ 20 JUNA,minuly mesiac som bola u gynekologa na prehliadke no vsetko bolo v poriadku. o co podla Vas moze ist? dakujem IVETA

    Dobrý deň,
    može ísť o viacero príčin, najskor ste mala minule anovulačný cyklus. Avšak može ísť aj o poruchu tehotnosti urobte si test. Ak by bol pozitívny navštívte gynekológa ak bude negatívny počkajte ešte mesiac. Ak sa to bude opakovať navštívte gynekológa.