• erekcia

    Dobry den
    Touto formou by som sa chcela opytat a poprosit o radu..
    Neviem ci radite aj v panskych zalezitostiach,ak ano chcela by som sa opytat.
    Moj priatel ma zrejme problem s rychlou erekciou pri pohlavnom styku,nevydrzi dlho sexovat.
    Moze to byt tym ze,je taky vzruseny alebo ma to niejake ine priciny?Vpliva na to nieco ine okrem nadrzanosti a vzrusenia?Je to nejaka porucha,alebo problem?
    Za Vasu odpoved Vam vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    nejedná sa o rýchlu erekciu ale o predčasnú ejakuláciu.
    Je to častý problém mladých chlapov. Doporučuje sa používanie prezervatívu, ktorý znižuje citlivosť penisu. Existujú aj lieky, napríklad Guajakuran, ktoré mierne potláčajú vzrušenie.
    Avšak vec sa vačšinou upraví sama vekom. Hlavne mu to nevyčítajte a nájdite si spolu sexuálnu praktiku, pri ktorej nebude predčasná ejakulácia vadiť. Napríklad orálny sex. Prípadne sex pomocou vibrátoru.