• menštruácia po potrate

    Dobrý deň pán doktor, už som vám raz písala kvôli potratu dvojičiek v 22tt, týmto ďakujem za odpoveď a zároveň sa chcem ešte niečo spýtať - už je to viac ako týždeň, čo som prestala špiniť a dnes som začala nie veľmi silno krvácáť. Od potratu ubehlo 5 týždňov. Môže to už byť menštruácia, alebo sa ešte dočisťujem? No a druhý problém - minulý týždeň som dobrala Medocriptine, mliečko sa už netvorilo, no teraz pri stlačení vyteká zas (nie je to veľa, ale nemôžem ani povedať, že by to boli len 1-2 kvapky). Mám kvôli tomu navštíviť svojho gynekológa a zase brať tie lieky, alebo to prestane aj samé?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    može ísť aj o menštruáciu ale aj o dočistenie. Preto počkajte ako sa to vyvinie.
    Na prsia si dávajte studené obklady, mlieko si nevytláčajte, malo by to prestať.