• ultravzukové vysetrenie v prenatalnej poradni

    dobrý den.som prave v 16.týzdni svojho druhého tehotenstva.zatial som u svojho gynekologa bola na prehliatke 3 krat.a zakazdým mi robil ultrazvuk.takze v 16 týzdni uz mam za sebou 3 ultrazvuky.naposledy som sa ohradila ze preco zas ultrazvuk,lebo som cítala a tiez pri prvom tehu to bolo tak ze su vhodné len 3 UZV vysetrenia.on mi na to odpovedal ze on robí UZV pri kazdej prenatalnej poradni.ze mu to povie viac o stave dietata ako keby ma pozrel od spodu.ziadne problémy nemam,teda nehrozí nam rizikové tehotenstvo.
    zaujíma ma vas nazor.nemůze to nejako uskodit dietatu??je to vhodné tolko uzv vysetrení??
    mozno blba otazka ale potesí ma vas nazor.

    Dobrý deň,
    nedokázala sa škodlivosť ultrazvuku v tehotnosti. Avšak ja osobne nevidím dovod každú poradňu ho prevádzať. Nijako to nezlepšuje výsledky starostlivosti.